Prodej polyfunkčního domu v Terezíně

15.10.2021

Realitní kancelář RENO Vám v exkluzivním zastoupení majitele nemovitosti zprostředkuje prodej polyfunkčního domu v obci Terezín.

Jedná se o dvoupodlažní podsklepenou stavbu s podkrovím, které se skládá z upravené obytné části a nevyužité půdy. V přízemí se nachází 3 prostorné místnosti se sociálním zázemím využitelné jako nebytové prostory (např. ordinace, masáže, apod.). V prvním patře je nyní byt 3+1 s komorou a balkonem o celkové výměře cca 125 m2. Součástí bytu je kuchyň s jídelním prostorem, dále tři velké místnosti a koupelna vybavená vanou, sprchovým koutem a umyvadlem. Toaleta je oddělená. V zadním traktu nemovitosti se nachází prostorný dvůr o velikosti cca 142 m2 se dvěma skleníky, garáží a třemi dílnami či skladovacími prostory. Vytápění budovy zajišťuje plynový kotel, ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Výhodou této lokality je poklidná atmosféra s dobrou dopravní dostupností. Veškerá občanská vybavenost se nachází v pouhých 2 km vzdálených Litoměřicích.

Cena je 6 222 200 Kč. 

Hypotéku na tuto nemovitost můžete mít se splátkou od 19 665 Kč. Rád ji s vámi vyřídí Ladislav Mácha, hypoteční poradce. 

Kontaktujte makléře nebo prodávajícího