Prodej multifunkčního domu v Teplicích Hudcově

15.10.2021

Realitní kancelář RENO Vám nabízí v exkluzivním zastoupení majitele tuto zajímavou nemovitost s mnoha různými způsoby využití.

Tuto nemovitost je možné využít nejen jako rodinný dům ale např. spojení bydlení a podnikání, vícegenerační bydlení, penzion, hostel či apartmánový dům, dům různého druhu sociálních či církevních služeb, je zde též možné rozdělení až na 4 bytové jednotky. Tento prostorný třípodlažní dům je z části zrekonstruován, rekonstrukce, ale nebyla doposud zakončena. V již zrekonstruovaných místnostech je na stěnách dekorativní štuk a na podlahách dlažba. Z místností s okny do zahrady je hezký výhled do krajiny a na okolní kopce. Dům má celkem 7 neprůchozích místností, 2 průchozí místnosti, 4 kuchyně (1 vybavenou kuchyni plus 3 další vydlaždičkované místnosti s přípravou na kuchyňskou linku), 4 zrekonstruované koupelny s toaletami plus jednu toaletu pro hosty. Dům je dispozičně řešen jako samostatný byt 2+kk (87 m2) v přízemí v prostorné přístavbě a byty 3+1 v přízemí (ca. 80 m2), v 1. patře 3+kk (65,5 m2) a v podkroví 2+1 (ca. 30 m2+půdní úložné prostory) s možností variabilního propojení jednotlivých částí v různě velké bytové jednotky či využívání jako jeden propojený dům. Z místností v horním podlaží je vstup do propojeného půdního úložného prostoru, stejně tak je ještě nad schodištěm další půdní úložný prostor. Za domem se nachází prostorná zahrada o velikosti ca. 400 m² se skleníkem, vydlážděnými prostory k posezení a dekorativním zastíněním z vinné révy. Na zahradě jsou dva vzrostlé stromy. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění zatím není kompletně dořešeno, v největší místnosti jsou krbová kamna s výměníkem a jsou již připravené rozvody na topení, ohřev teplé vody je řešen pomocí bojleru. Dům je částečně podsklepen, v kamenném sklepě se nachází studna s čerpadlem, vstup do sklepa je z toalety pro hosty v přízemí domu, sklep je otevřený a čeká na dořešení oken či dvířek do zahrady. Parkování je možné přímo před domem. Hudcov je část města Teplice, nachází se asi 3,5 km na jihozápad od centra města. V obci Hudcov je obchod a skvělé dětské hřiště s multifunkční plochou pro různé míčové hry a spoustu hracích prvků pro malé i velké děti. V blízkém okolí obce Hudcov najdeme veškerou občanskou vybavenost jako základní i mateřskou školu, poštu, úřady, supermarkety, nemocnici, jsou vzdálené ca. 3 minuty autem-2,5 km. Přímým spojením trolejbusem se dostanete do centra Teplic za ca. 15 minut. Energetická náročnost budovy - klasifikační třída G. Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena je 6 333 333 Kč. 

Hypotéku na tuto nemovitost můžete mít se splátkou od 20 019 Kč. Rád ji s vámi vyřídí Ladislav Mácha, hypoteční poradce. 

Kontaktujte makléře nebo prodávajícího