Prodej bytu 3+1 v Praze - Krči

19.01.2022

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme ke koupi krásný družstevní byt o dispozici 3+1+B s výměrou 69 m2. Byt se nachází v 5.NP, hezkého a klidného panelového domu
v docházkové vzdálenosti cca 10 minut od metra Budějovická. V budoucnu zde bude vstup do stanice metra D. Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou a v současné době není možný převod do osobního vlastnictví.
Byt disponuje dvěma pokoji, obývacím pokojem, kuchyní s jídelním koutem, prostornou předsíní, oddělenou koupelnou a toaletou. V bytě je i špajz. V jednom z pokojů se nachází vstup na zasklený balkón, který je i přes druhý pokoj. Stoupačky v bytě jsou nové. Byt dále disponuje bezpečnostními vchodovými dveřmi. K bytu dále náleží také sklepní kóje přímo na patře naproti bytu. Lokalita má kompletní občanskou vybavenost. Základní, mateřská škola, zdravotní středisko a městský úřad jsou v bezprostřední blízkosti. Obchody a restaurace pak v dosahu pár minut. Zastávka MHD je blízkosti domu a má přímé linky na metro C s dojezdem okolo 10 minut. Poliklinika v dosahu cca 10 minut, Krčská nemocnice cca 10 minut. Napojení na D1 cca 10 minut, nápoj na jižní spojku cca 5 minut, Barrandovský most cca 5 minut . V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře nabídky. Přepis energií zajištěn bez zbytečného běhání.

Cena nemovitosti: 8 000 000 Kč

Hypotéku na tuto nemovitost můžete mít se splátkou od 31 501 Kč. Rád ji s vámi vyřídí Jan Schwarzbach, hypoteční poradce. 

Kontaktujte makléře nebo prodávajícího