Prodej bytu 4+1 se zahradou a chatou, 100m² - RUMBURK

11.01.2022

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt, který se nachází v 5. nadzemním podlaží, dispozičně 4+1+L o celkové ploše 100,10 m2 a chatu o rozměrech 5 x 3,20 m v osobním vlastnictví v zahrádkářské kolonii na pozemku města o výměře 285 m2. Byt se nachází v panelovém domě ve městě Rumburk, v klidném místě sídliště Podhájí. Z bytu je nádherný výhled na okolí. Byt má krásnou prostornou kuchyň s kuchyňskou linkou, dvě koupelny, plastová okna se žaluziemi a digitální poměrová měřidla na topení. K bytu náleží sklepní kóje a sušárna, která se nachází přímo na patře vedle bytu. K bytu je uzamykatelná společná chodba od výtahů. Je zde možnost úpravy na dvougenerační bydlení. Dům prošel kompletní revitalizací. Zateplení, fasáda, výtahy a nová střecha. Vybavení bytu po dohodě s majitelem. Jedná se o velice pěkné a klidné místo na bydlení.
Chata se nachází nedaleko ul. Východní v zahrádkářské kolonii. Chata je napojena na elektřinu. Voda k chatě je vedená pouze užitková.
V případě zájmu pomůžeme s financováním.
Neváhejte si zarezervovat svůj termín prohlídky.
Jde o velmi výjimečnou příležitost pořídit si byt a zahradu s chatou.

Cena nemovitosti: 3 500 000 Kč

Hypotéku na tuto nemovitost můžete mít se splátkou od 12 887 Kč. Rád ji s vámi vyřídí Jan Schwarzbach, hypoteční poradce. 

Kontaktujte makléře nebo prodávajícího